120 LT Ambalaj Atık Konteyneri

0 Siparişler
#
Stokta var
250.00  KDV Hariç

Açıklama

120 Litre Ambalaj Atık Konteyneri

120 Litre Ambalaj Atık Konteyneri ürünümüz üretilirken kullanılan hammadde direk güneş ışığına, sıcağa ve soğuğa dayanıklı olacak şekilde seçilmiş ve özenle imalatı yapılmıştır. Karşılaşılabilecek çeşitli zorluklara karşı testleri yapılan ürünümüz tüm testlerden başarıyla geçmiştir.  Aynı testleri geçmiş yüksek kaliteli diğer ambalaj atık konteynerlerimizi incelemek için tıklayınız.

Kullanılan hammadde TSE Standartlarına uygun bir hammadedir. Ürünümüzün tüm parçalarında bu hammadde kullanılmıştır.

Kullanılmadığı zamanlarda ya da ürünlerin nakliyesi gerektiğinde zorluk çıkarmaması ve müşterilerimize yardımcı olması amacıyla ürünlerimiz içe içe geçebilme özelliği ile üretilmiştir. Siparişinizi tamamlandığınız takdirde ürünlerimiz size iletilirken isterseniz iç içe geçmiş şekilde isterseniz de yan yana dizili şekilde teslimatı yapılmaktadır.

Müşterilerimizin isteğine göre açılır kapanır kapak kısmına manyetik kilit eklenerek istenmeyen kazaların yaşanması engellenebilir. Ayrıca yine müşterilerimizin isteğine göre konteyner üzerine pedal eklenerek kapağın açılması daha da kolaylaştırılabilir.

Ürün ağırlığı pedalsız 8.8kg iken pedallı 9.2 kgdır. Ürünün maksimum taşıma kapasitesi 48 kgdır, bu ağırlığı çok aşmayacak şekilde atıklarınızı güvenle depolayabilirsiniz. Ürün ölçüleri ise yükseklik 940mm, genişlik 480mm, derinlik 540mm ve tekerlek çapı 200mmdir.

Etiketler

İLGİLİ ÜRÜNLER